Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 7.8 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 47 min |
| Windsnelheid: | 7.9 km/h |
| Max. windsnelheid: | 20.9 km/h |
| Windrichting: | 118 ° |
| Luchtvochtigheid: | 54 % |
5-Daagse vooruitblik
Woensdag, 01.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 9°C |
| Laagste temperatuur: | 0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | X% |
Donderdag, 02.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | -3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 8% |
Vrijdag, 03.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | -2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 58% |
Zaterdag, 04.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | -1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 49% |
Zondag, 05.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 6°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 61% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Alle informatie onder voorbehoud!

