Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 10.4 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 1.8 km/h |
| Max. windsnelheid: | 6.8 km/h |
| Windrichting: | 334 ° |
| Luchtvochtigheid: | 82 % |
5-Daagse vooruitblik
Zondag, 03.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 6°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 10% |
Maandag, 04.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 19°C |
| Laagste temperatuur: | 9°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 23% |
Dinsdag, 05.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 9°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 14l/m² |
| Kans op regen: | 85% |
Woensdag, 06.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 8l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Donderdag, 07.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

