Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 6.4 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 39 min |
| Windsnelheid: | 2.5 km/h |
| Max. windsnelheid: | 11.2 km/h |
| Windrichting: | 349 ° |
| Luchtvochtigheid: | 83 % |
5-Daagse vooruitblik
Vrijdag, 15.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Zaterdag, 16.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 54% |
Zondag, 17.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 33% |
Maandag, 18.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 5°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 33% |
Dinsdag, 19.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 15°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 72% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

