Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 12.2 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 60 min |
| Windsnelheid: | 13.3 km/h |
| Max. windsnelheid: | 29.9 km/h |
| Windrichting: | 169 ° |
| Luchtvochtigheid: | 58 % |
5-Daagse vooruitblik
Zondag, 17.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 88% |
Maandag, 18.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 5°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 85% |
Dinsdag, 19.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 15°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 76% |
Woensdag, 20.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 17°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 74% |
Donderdag, 21.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 20°C |
| Laagste temperatuur: | 9°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 86% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wintersport :
Alle informatie onder voorbehoud!

