Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 6.5 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 13.7 km/h |
| Max. windsnelheid: | 47.2 km/h |
| Windrichting: | 306 ° |
| Luchtvochtigheid: | 77 % |
5-Daagse vooruitblik
Vrijdag, 10.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 92% |
Zaterdag, 11.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Zondag, 12.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 83% |
Maandag, 13.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 88% |
Dinsdag, 14.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 72% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wintersport :
Alle informatie onder voorbehoud!

