Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 6.5 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 5.0 km/h |
| Max. windsnelheid: | 13.7 km/h |
| Windrichting: | 267 ° |
| Luchtvochtigheid: | 96 % |
5-Daagse vooruitblik
Maandag, 11.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 17l/m² |
| Kans op regen: | 96% |
Dinsdag, 12.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 9°C |
| Laagste temperatuur: | 0°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 7l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Woensdag, 13.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 5l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Donderdag, 14.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 5l/m² |
| Kans op regen: | 86% |
Vrijdag, 15.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 90% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

