Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 7.0 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 12 min |
| Windsnelheid: | 6.1 km/h |
| Max. windsnelheid: | 28.1 km/h |
| Windrichting: | 203 ° |
| Luchtvochtigheid: | 90 % |
5-Daagse vooruitblik
Woensdag, 13.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 6l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Donderdag, 14.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 10°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 6l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Vrijdag, 15.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 5l/m² |
| Kans op regen: | 92% |
Zaterdag, 16.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 92% |
Zondag, 17.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 64% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
}
Alle informatie onder voorbehoud!

