Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 8.6 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 6.8 km/h |
| Max. windsnelheid: | 12.6 km/h |
| Windrichting: | 309 ° |
| Luchtvochtigheid: | 97 % |
5-Daagse vooruitblik
Maandag, 25.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 26°C |
| Laagste temperatuur: | 9°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Dinsdag, 26.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 28°C |
| Laagste temperatuur: | 12°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Woensdag, 27.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 25°C |
| Laagste temperatuur: | 13°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Donderdag, 28.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 22°C |
| Laagste temperatuur: | 6°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Vrijdag, 29.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 27°C |
| Laagste temperatuur: | 10°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 7% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

