Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 2.7 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 22.7 km/h |
| Max. windsnelheid: | 49.3 km/h |
| Windrichting: | 274 ° |
| Luchtvochtigheid: | 92 % |
5-Daagse vooruitblik
Dinsdag, 12.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 9°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 9l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Woensdag, 13.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 6l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Donderdag, 14.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 10°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 99% |
Vrijdag, 15.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 86% |
Zaterdag, 16.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 11°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 2l/m² |
| Kans op regen: | 89% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Wandelen :
Alle informatie onder voorbehoud!

