Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 10.3 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 35 min |
| Windsnelheid: | 12.2 km/h |
| Max. windsnelheid: | 27.7 km/h |
| Windrichting: | 243 ° |
| Luchtvochtigheid: | 67 % |
5-Daagse vooruitblik
Donderdag, 14.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 10°C |
| Laagste temperatuur: | 4°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 4l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Vrijdag, 15.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 100% |
Zaterdag, 16.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 48% |
Zondag, 17.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 45% |
Maandag, 18.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 14°C |
| Laagste temperatuur: | 5°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 3l/m² |
| Kans op regen: | 40% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

