Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 15.6 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 60 min |
| Windsnelheid: | 15.8 km/h |
| Max. windsnelheid: | 42.1 km/h |
| Windrichting: | 91 ° |
| Luchtvochtigheid: | 30 % |
5-Daagse vooruitblik
Donderdag, 30.04.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | -1°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Vrijdag, 01.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 21°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Zaterdag, 02.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 23°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 0% |
Zondag, 03.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 22°C |
| Laagste temperatuur: | 10°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 33% |
Maandag, 04.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 19°C |
| Laagste temperatuur: | 10°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 36% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

