Actueel weerbericht
| Temperatuur: | 2.3 °C |
| Hoeveelheid neerslag: | |
| Aantal uren zonneschijn: | 0 min |
| Windsnelheid: | 3.2 km/h |
| Max. windsnelheid: | 11.2 km/h |
| Windrichting: | 266 ° |
| Luchtvochtigheid: | 96 % |
5-Daagse vooruitblik
Zaterdag, 16.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 12°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 0l/m² |
| Kans op regen: | 93% |
Zondag, 17.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 2°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 70% |
Maandag, 18.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 13°C |
| Laagste temperatuur: | 6°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 5l/m² |
| Kans op regen: | 52% |
Dinsdag, 19.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 16°C |
| Laagste temperatuur: | 3°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 1l/m² |
| Kans op regen: | 86% |
Woensdag, 20.05.2026

| Hoogste temperatuur: | 17°C |
| Laagste temperatuur: | 7°C |
| Hoeveelheid neerslag: | 3l/m² |
| Kans op regen: | 67% |
5-Daagse vooruitblik
Schlossberg Cam
Fietsen :
Alle informatie onder voorbehoud!

